top of page

Абетка

Приклад розвиваючого відео

Квітуча Україна

Приклад відеокліпу

Вживання м'якого знака

Приклад відеоуроку

Відеосервіси

 

Соціальні відеосервіси – сайти в Інтернеті, що дозволяють безкоштовно зберігати, переглядати, коментувати, редагувати відеофрагменти.YouTube (Ютьюб) — служба, що надає послуги розміщення відеоматеріалів. Користувачі можуть додавати, продивлятись і коментувати ті чи інші відеозаписи. Завдяки простоті та зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів. Служба містить як професійні кліпи так і любительські відеозаписи, включаючи відеоблоги.Перейти на сайт Youtube.com можна за посиланням http://youtube.com.        
 Докладніше познайомтеся  тут. 
Як створити слайд-шоу на сервісі YouTube
Як створити відео 

Онлайн відеоредактори

Online Video Cutter 

Online Video Cutter - безкоштовна програма, що дозволяє обрізати відео онлайн.

На сайті http://online-video-cutter.com/ru/   

ви також зможете обрізати  аудіофайли, записати звук. Присутній аудіо та відеоконвертер ( дозволяє конвертувати, тобто переводити майже будь-яке відео в формат MP4 , AVI , MPEG , FLV , 3GP . Програма також дозволяє витягти звук з відео або змінити його розширення.

Онлайн-конвертер різних файлів тут

Такі  сервіси дозволяють створювати відео з фотографій і музики онлайн . Можна зробити гарне відео з фотографіями з відпочинку , навчальне відео з пізнавальними слайдами і багато іншого , на що тільки вистачить фантазії.

1. http://vimperor.ru

2.http://sdelatvideo.ru

3.fotokomok.ru  

Фонотека YouTube

 Колекція фонової музики.

Завантажуйте безкоштовно музику, звуки для своїх проектів .

 

bottom of page