top of page
Сервіс Taxedo

 

http://www.tagxedo.com

 

Реєстрації не вимагає. Створену хмару можна уявити в будь-якому вигляді. Є можливість зміни кольору, розміру, положення, форми, фону і відстані між словами, а також завантажити свою картинку для створення хмари. При наведенні миші на слово воно виділяється і представляється як гіперпосилання. Сервіс дозволяє зберігати хмару картинкою на ПК в різних форматах і якості, дає код для вставки як картинки, так і флеш.Сервіс дає можливість роздрукувати готову картинку

Сервіс imagechef.com

 

http://www.imagechef.com

 

Сервіс imagechef.com – це сервіс Інтернет для візуалізації інформації. Сервіс має багато графічних шаблонів, які дозволяють додавати свій текст і фотографії, щоб зробити анімовану або статичну картинку.
Потім створену картинку можна зберегти до себе на ПК або додати html-код на блог, а ще можна поділитися нею в соціальних мережах або відправити по електронній пошті один одному.
І ще дуже важливо – цей сервіс російською мовою, що значно спрощує роботу!

Хмари слів

 

Огляд сервісів

 

Кольорова хмара зі слів приковує погляд до об'єкта і змушує нас зосередиться на матеріалі.  Хмара містить в собі як візуальну інформацію (наприклад, форма хмари), так і смислове навантаження - сам текст.    Хмара слів краще запам'ятовується.

 

Сервіс Тagul

 

https://tagul.com

 

Хмара може мати різну форму і кольорове рішення. Кожне слово хмари являє собою гіперпосилання для пошуку у Google. Для початку роботи необхідно зареєструватися або використовувати аккаунт соціальних мереж. Сервіс підтримує кирилицю.

Створеної працею можна поділитися з використанням посилання. Можна отримати код для вбудовування хмари на сторінки сайтів, блогів. Можна зберегти роботу на растрі і вектор (відповідно PNG і SVG) або просто роздрукувати на папері.

bottom of page