MY BUTTON
MY BUTTON

Любі мої шестикласники!

   У минулому навчальному році Ви подружилися із хмаринкою, опанували цікаві віртуальні сервіси, навчилися користуватися сучасними ґаджетами на уроці. 

   У 6 класі наша хмарна подорож продовжується.

На Вас чекає захоплюючий світ нашого калинового слова.

Успіхів!

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/18
Про нас

  Учні 6-а класу Балабинського НВК "Престиж" Запорізького району Запорізької області вже другий рік є учасниками Регіонального освітнього проекту  «Хмаро орієнтоване освітнє середовище навчання української мови учнів».    Керівник - Корицька Г.Р., кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Контакти

  Філологи часто приїжджають до нашої гімназії на хмарну гостину.

 Вчитель української мови та літератури Пересунько Тетяна Миколаївна проводить хмарні уроки та майстер-класи для вчителів Запорізької області. 

 Балабинський НВК  завжди радо відчиняє двері гостям.

Хмарували...

Гімназисти ще у 5 класі працювали у сервісах Google. Учні виконували різноманітні інтерактивні завдання (кросворди, пазли, ребуси), створювали хмари слів, відеопоезії, фотоколажі, кластери,інфографіку, працювали  з Qr -кодами.

Учитель мав змогу швидко провести перевірку знань у формі тестових питань різних видів, дидактичних ігор

Безпека

У повсякденному житті кожна людина, дбаючи про свою безпеку, дотримується безлічі правил: дорогу переходить на зелене світло;цікавиться, хто прийшов, коли дзвонять у двері; з обережністю ставиться до незнайомців.

Віртуальний світ у цьому сенсі мало чим відрізняється від реального, тож, потрапляючи до Інтернету, не варто забувати про правила безпеки.

Ми хмаруємо безпечно

Підручники для 6 класу